UNITED STATES (EN)

CAREERS Specjalista ds. Logistyki

CORPORATE /Corporate Services

Brand

calzedonia group careers

Location

Polska/Bolesławiec (DŚ – dolnośląskie)

Twój zakres obowiązków

  • awizacja i organizacja transportu na Niemcy, Polskę i Czechy na podstawie estymacji przygotowywanych zamówień

  • stały kontakt i współpraca z przewoźnikami

  • tworzenie dokumentów dostaw w programie SAP i transferowanie ich do programu WMS

  • ciągłe monitorowanie w systemie WMS czynności logistycznych, terminowości przygotowywanych zamówień

  • koordynowanie dostaw na magazynie

  • weryfikowanie rozbieżności systemowych i bieżące ich wyjaśnianie

  • ciągły kontakt z Działem Logistyki we Włoszech

  • weryfikowanie jakości i terminowości otrzymanych zwrotów

  • tworzenie raportów i analiz

  • stała współpraca z Działem Obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość zasad funkcjonowania magazynu

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • wiedza na temat kontroli kosztów oraz analiz wskaźników KPI

  • znajomość systemu SAP (mile widziana)

  • zdolność analitycznego myślenia, swoboda w pracy z liczbami i Excel'em

  • dobrej organizacji pracy własnej

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dyspozycyjność i otwartość na podróże służbowe – praca w Bolesławcu i Warszawie

To oferujemy

  • chcemy byś został/a z nami na dłużej, więc oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • z racji tego, że pracujemy w międzynarodowym środowisku to będziesz miał/a możliwość skorzystania z kursu języka angielskiego

  • kartę lunchową, którą możesz wykorzystywać w wielu punktach gastronomicznych oraz w sklepach

  • pakiet medyczny, które obejmuje szeroki zakres wizyt specjalistycznych, badań diagnostycznych oraz opiekę stomatologiczną

  • atrakcyjną zniżkę na zakupy we wszystkich naszych sklepach (Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis, Falconeri)

  • lubisz aktywność fizyczną? u nas otrzymasz możliwość skorzystania z karty Multisport

  • środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w Calzedonia Group, a na co dzień możesz liczyć na wsparcie ze strony Managera zespołu oraz bardziej doświadczonych współpracowników

  • przyjazną atmosferę pracy, brak określonego dress code