UNITED STATES (EN)

CAREERS Recepcjonista / Recepcjonistka biura

CORPORATE /Corporate Services

Brand

calzedonia group careers

Location

Polska/Warszawa (MZ - mazowieckie)
Jako CALZ POLSKA posiadamy sieć ponad 150 sklepów, którą tworzy 5 tętniących życiem marek: Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis i Falconeri. Sukces całej organizacji tworzą nasi Pracownicy, a wartości, którymi się kierujemy w codziennym działaniu to: zorientowanie na cel, pragmatyzm, otwartość, pasja i praca zespołowa. Dołącz do świata C-People i rozwijaj się razem z nami!
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz urządzeń biurowych.
  • Dbanie o estetykę biura, koordynacja procesu zamówień artykułów biurowych, spożywczych, etc.
  • Prowadzenie, koordynowanie i ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Opisywanie faktur przychodzących na potrzeby poszczególnych działów.
  • Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie organizacji wyjazdów służbowych, krajowych i zagranicznych (hotele, samoloty, pociągi, transfery, wynajem samochodów itp.).
  • Wsparcie w organizacji imprez krajowych i zagranicznych.
  • Współpraca z hotelami oraz firmami transportowymi.
  • Bezpośredni nadzór nad serwisem sprzątającym.
  • Przygotowanie zestawień na potrzeby poszczególnych działów.
  • Wsparcie w organizacji szkoleń dla nowych pracowników (wsparcie Działu Szkoleń).
Nasze wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość języka włoskiego będzie dużym atutem.
  • Sprawna obsługa pakietu Office.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dokładność, skrupulatność.
  • Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy.
To oferujemy:
  • Chcemy byś został/a z nami na dłużej, więc oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Z racji tego, że pracujemy w międzynarodowym środowisku to będziesz miał/a możliwość skorzystania z kursu języka obcego.
  • Kartę lunchową, którą możesz wykorzystywać w wielu punktach gastronomicznych oraz w sklepach.
  • Pakiet medyczny, które obejmuje szeroki zakres wizyt specjalistycznych, badań diagnostycznych oraz opiekę stomatologiczną.
  • Atrakcyjną zniżkę na zakupy we wszystkich naszych sklepach (Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis, Falconeri).
  • Lubisz aktywność fizyczną? U nas otrzymasz możliwość skorzystania z karty Multisport.
  • Środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w Calzedonia Group, a na co dzień możesz liczyć na wsparcie ze strony Managera zespołu oraz bardziej doświadczonych współpracowników.