UNITED STATES (EN)

CAREERS Ügyfélszolgálati munkatárs

CORPORATE /Corporate Services

Brand

calzedonia group careers

Location

Magyarország
A Calzedonia csoport budapesti irodájának Customer Care részlegébe keres megbízható munkatársakat teljes munkaidőben

Ügyfélszolgálati munkatárs

munkakörbe.

Légy részese egy nemzetközi csapatnak a Calzedonia Group magyarországi leányvállalatának legújabb részlegében, ahol közvetlen kollégáid mellett napi szinten együttműködhetsz a cégcsoport Zágrábban található nemzetközi Customer Care központjával is.

Főbb feladataid:
  • Elsősorban az online vásárlóinkkal való kapcsolattartás, rendelésekkel és termékekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása, ami történhet emailben, live chat formájában, telefonon, vagy akár a social media felületein
  • Az online és offline vásárlóktól, valamint az üzleteinkből érkező ügyek hatékony és precíz megoldása úgy, hogy a teljes ügymenet során betartod a vállalati folyamatokat
  • A CS Manager és Team Leader által kijelölt feladatok elvégzése, határidők betartása
  • Napi szintű kapcsolattartás, riportálás a Team Leader irányába
  • Szakmai képzéseken való részvétel

Téged keresünk, ha:
  • munkádat megbízhatóan és pontosan végzed;
  • szívesen segítesz a vásárlóknak még a nehezebb helyzetekben is;
  • rendelkezel felhasználói szintű MS Office ismeretekkel, és nyitott vagy újabb szoftverek használatára;
  • jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt;
  • érdekel az elektronikus kereskedelem világa
  • rendelkezel középfokú végettséggel

Előnyt jelent:
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Márkáink ismerete és/vagy kereskedelmi tapasztalat
  • felsőfokú végzettség vagy munkakörnek megfelelő szakképesítés

Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag (Cafeteria és dolgozói kedvezmény)
  • folyamatos képzések és tréningek biztosítása
  • kellemes munkakörülmények
  • fiatalos, lendületes csapat
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: VIII. kerület, Corvin sétány