jobs calzedonia group

HR SPECIALIST

Polska/Warszawa (MZ - mazowieckie)

TWOJE ZADANIA:

Do naszego zespołu HR poszukujemy Kandydatów podobnych do nas - pełnych pasji do swojej pracy, zmotywowanych do ciągłego poszerzania swoich kompetencji, dla których proaktywność i "can-do attitude" są kluczem do sukcesu. Dołączając do nas, będziesz odpowiedzialny/a za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska biurowe i sprzedażowe w strukturach regionalnych. Do Twoich zadań będzie także należeć, przeprowadzanie onboardingu oraz wspieranie działań EB. Na co dzień będziesz współpracować z działem szkoleniowym, kadr i płac, naszymi Kierownikami Regionalnymi, Area Managerami i Brand Managerami. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, więc każdego dnia korzystamy z języka angielskiego.

OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

- Doświadczenia zdobytego w wewnętrznych działach HR lub w agencjach rekrutacyjnych
- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziana znajomość języka włoskiego)
- Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności
- Mile widziane doświadczenie w branży retail
- Motywacji do rozwoju i uśmiechu na twarzy każdego dnia :)!

OFERUJEMY:

- Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
- Szkolenia, które dobrze przygotują Cię do pracy i wykonywanych obowiązków
- Możliwości rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
- Przyjazną atmosferę w pracy
- Pakiet benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie medyczne, naukę języków obcych)
- Kartę zniżkową na produkty naszych marek na całym świecie

CORPORATE /Corporate Services

PRAGMATIC
style
OPEN MINDED
style
PASSIONATE
style