jobs calzedonia group

Junior IT specialista- részmunkaidőben

Magyarország

A Calzedonia cégcsoport budapesti irodája,

lendületes, megbízható munkatársat keres részmunkaidőben (heti 5 nap 4 órában)

Junior IT specialista

munkakörbe.

Feladatok:

  • A felhasználók (back – és front office, valamint üzletek) bármilyen software vagy hardware jellegű kérdésekben való segítségnyújtása, a problémák megoldása, a napi üzemelés teljeskörű, problémamentes biztosítása
  • Komplexebb hibák esetén együttműködés az olasz központi iroda IT részlegével
  • Üzletek mobil eszközeinek telepítése, konfigurálása, valamint a napi informatikai tevékenységek segítése, problémák elhárítása sok esetben akár helyszínen
  • A back – és front office felhasználók számítógépeinek, mobil eszközeinek telepítése, konfigurálása, valamint napi informatikai támogatása
  • Új üzletnyitás – és felújítás esetén a komplett informatikai rendszer telepítésének menedzselése
  • Az informatikai eszközökhöz tartozó adminisztráció elvégzése
  • Projekt feladatokban való részvétel
  • A belső céges platformok használata

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai lezárt, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Microsoft kliens oldali szoftverek alapos ismerete (Windows 7, Windows 10, Office 2013, Office 2016, Office365)
  • iOS, Android és Windows rendszerek ismerete
  • Alapszintű rendszergazdai ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Fejlett problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

                    versenyképes juttatási csomag
                    kellemes munkakörülmények
                    fiatalos, lendületes csapat
                    heti 5x4 órás munkarend (tanulmányokkal is összeegyeztethető)
        változatos munka
        Szakmai fejlődési lehetőség, új technológiák megismerése

Calzedonia Hungary központi irodájának helye: VIII. kerület, Corvin sétány

CORPORATE /Corporate Services

PRAGMATIC
style
OPEN MINDED
style
PASSIONATE
style