United Kingdom (EN)

CAREERS Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Corporate/Corporate Services

Brand

calzedonia group careers

Location

Polska/Warszawa (MZ - mazowieckie)

Jeśli:
  • Jesteś gotowy/a do nauki i rozwoju w obszarze rozliczeń,
  • Znasz MS Excel oraz posiadasz zdolności analityczne,
  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Cechuje Cię samodzielność i dotrzymujesz terminów,
  • Posiadasz doświadczenie w obszarze rozliczeń lub jesteś studentem ostatnich lat kierunków ekonomicznych.
Szukamy właśnie Ciebie!

Twój zakres obowiązków:
  • Weryfikacja rozbieżności w kartotekach klientów.
  • Weryfikacja poprawności danych systemowych dotyczących zwrotów.
  • Weryfikacja kompletności przesłanej przez sklepy dokumentacji oraz poprawności wykonania procesu zwrotów.
  • Kontakt ze sklepami w przypadku rozbieżności lub braków w otrzymanej dokumentacji.
  • Prowadzenie ewidencji zwrotów dot. sprzedaży, zaewidencjonowanej przy użyciu drukarek fiskalnych.
  • Archiwizowanie dokumentacji dot. zwrotów.
  • Wprowadzanie do systemu bankowego płatności dot. określonych rodzajów zwrotów.
  • Realizowanie zwrotów płatności zgodnie z przyjętymi zasadami.

Oferujemy:
  • Chcemy być został/a z nami na dłużej, więc oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Kartę lunchową, którą możesz wykorzystywać w wielu punktach gastronomicznych oraz w sklepach,
  • Pakiet medyczny, które obejmuje szeroki zakres wizyt specjalistycznych, badań diagnostycznych oraz opiekę stomatologiczną,
  • Atrakcyjną zniżkę na zakupy we wszystkich naszych sklepach (Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis, Falconeri),
  • Lubisz aktywność fizyczną? U nas otrzymasz możliwość skorzystania z karty Multisport,
  • Środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w Calzedonia Group, a na co dzień możesz liczyć na wsparcie ze strony Managera zespołu oraz bardziej doświadczonych współpracowników,
  • Przyjazną atmosferę pracy, brak określonego dress code i bogate zaplecze socjalne (chcemy, żebyś czuł/a się u nas jak w domu, dlatego też w naszej kuchni znajdziesz pyszną kawę, herbatę, owoce).